مته گاندریل,سوراخکاری عمیق,ساخت ترموول

٠٩١٠٨٨٩٣٥٦٦

تعیین زمان مناسب برای تحلیل تنش در ساخت ترموول:  در این مطلب قصد داریم یکی دیگر از فاکتور ها در ساخت ترموول را مورد بررسی قرار دهیم. این فاکتور مهم زمان مناسب برای تحلیل تنش می باشد. هدف از این مقاله آموزش تعیین زمان مناسب برای تحلیل تنش در ساخت ترموول می باشد. شرکت فنی مهندسی گاندریل ارائه دهنده ی بهترین خدمات در زمینه ی سوراخ کاری عمیق با مته گاندریل می باشد. 

با ما همراه باشید.

قواعد انتخاب طول فرورفتگي ترموول در لوله: یکی از مهم ترین فاکتور ها در ساخت ترموول انتخاب طول فرورفتگی ترموول در لوله محسوب می شود. در این مطلب از سری مطالب علمی آموزشی شرکت فنی مهندسی گاندریل قصد داری مهم ترین قواعد انتخاب طول فرورفتگی ترموول در لوله را ررسی کنیم . شرکت فنی مهندسی گاندریل ارائه ی دهنده ی برترین و متفاوت ترین خدمات در حوزه ی سوراخ کاری عمیق به وسیله ی جدید ترین دستگاه ها و دستگاه مته گاندریل می باشد.

با گاندریل همراه باشید.

ساخت ترموول: اگر بخواهیم به طور کلی در مورد فرآیند ساخت ترموول صحبت کنیم در ابتدا می بایست ترموول را معرفی کنیم. ترموول شامل یک محفظه ی کاملا مقاوم در مقابل فشار خارجی می باشد که جهت محافظت از سنسور ها در برابر شرایط سخت و خشن فرآیند به کار می رود. هر نوع آسیب به ترموول می تواند باعث ایجاد خطرات انسانی و  زیست محیطی بشود. همچنین این آسیب ها می توانند باعث وارد شدن خسارت مالی به واحد صنعتی نیز بشود. دلیل اصلی به وجود آمدن خسارت مالی نیز نششت سیال در حین فرآیند می باشد. نتیجه ی خسارات نیز توقف فرآیند یا آسیب به سایر تجهیزات می باشد. پس می توانیم اینطور بگوییم که انتخاب درست ترموول و تعیین پارامتر های ترموول جز یکی از مهم ترین وظایف مهندس ابزار به شمار می آید.

 

مته گاندریل: دستگاه مته گاندریل از جمله دستگاه های خاص و مهم در صنعت می باشد که نیاز آن در تمام صنایع کشور احساس شده و با توجه به تحریم ها و خاص بودن دستگاه در صنایع جنگ افزار  ، هسته ای ، پزشکی ، فولاد ، نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه و ... همواره از ورود این دستگاه به کشور عزیزمان جلوگیری شده است و جزء دستگاه های تحریمی بوده است .

خدمات سوراخکاری عمیق توسط دستگاه گاندریل: به طو کلی خدمات سوراخکاری عمیق شرکت فنی مهندسی معین را به موارد زیر می توانیم تقسیم بندی کنیم:

سوراخکاری عمیق از قطر 2 میلیمتر تا قطر 50 میلیمتر به طول 2000 میلیمتر از یک طرف بدون راه به در شدن قطعه ( سوراخ کور )
سوراخکاری راه به در تا طول 4000 میلیمتر با مته گاندریل
سوراخکاری عمیق ، سوراخ های زاویه دار، سوراخ مستقیم، سوراخ کور، سوراخ ته کروی، متقاطع و هم مرکز بر روی قطعات فلزی از جنس تیتانیوم، آلومینیوم، منیزیم، مس، برنج، برنز و سوپر آلیاژها از جمله ، مونل، هستلوی ، اینکونل و ...

اخبار نهایی وب سایت